Komisyonlar

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN KOMİSYONLAR

 

BURS KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

Doç. Dr. İ. Celal ENGİN

Maden Mühendisliği

Başkan

2

Doç. Dr. Aytekin HİTİT

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

3

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Raif BOĞA

İnşaat Mühendisliği

Üye

4

Yrd. Doç. Dr. Bilge AKDENİZ

Gıda Mühendisliği

Üye

5

Yrd. Doç. Dr. Gür Emre GÜRAKSIN

Biyomedikal Mühendisliği

Üye

ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

Yrd. Doç. Dr. Arzu YAKAR

Kimya Mühendisliği

Başkan

2

Yrd. Doç. Dr. Ahmet HELVACI

Kimya Mühendisliği

Üye

3

Yrd. Doç. Dr. A. Ekrem ARITAN

Maden Mühendisliği

Üye

4

Yrd. Doç. Dr. Gökhan KÜRKLÜ

İnşaat Mühendisliği

Üye

5

Arş. Grv. Çiğdem AŞÇIOĞLU

Gıda Mühendisliği

Üye

SPOR KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

Doç. Dr. İbrahim TİRYAKİOĞLU

Harita Mühendisliği

Başkan

2

Yrd. Doç. Dr. Veli BAŞARAN

İnşaat Mühendisliği

Üye

3

Yrd. Doç. Dr. Gökhan AKARCA

Gıda Mühendisliği

Üye

4

Arş. Grv. Burak ARSEVEN

Elektrik Mühendisliği

Üye

5

Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ

Harita Mühendisliği

Üye

STAJ KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

Doç. Dr. Gökhan GÖRHAN

Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Yrd. Doç. Dr. Gökhan AKARCA

Gıda Mühendisliği

Üye

3

Doç. Dr. Mustafa YILMAZ

Harita Mühendisliği

Üye

4

Yrd. Doç. Dr. Süleyman AKPINAR

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

5

Yrd. Doç. Dr. Murat KİLİT

İnşaat Mühendisliği

Üye

6

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YÖNETKEN

Elektrik Mühendisliği

Üye

7

Yrd. Doç. Dr. Z. Ebru SAYIN

Maden Mühendisliği

Üye

8

Yrd. Doç. Dr. Uğur FİDAN

Biyomedikal Mühendisliği

Üye

9

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan ALAGÖZ

Kimya Mühendisliği

Üye

10

Yrd. Doç. Dr. Metin BAĞCI

Jeoloji Mühendisliği

Üye

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ AKREDİTASYON KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

 Yrd. Doç. Dr. Gür Emre GÜRAKSIN

Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Doç. Dr. İbrahim YILMAZ

Harita Mühendisliği

Üye

3

Doç. Dr. Cemal ÇİFCİ

Kimya Mühendisliği

Üye

4

Doç. Dr. İrfan Celal ENGİN

Maden Mühendisliği

Üye

5

Yrd.Doç.Dr.Ziya Özgür YAZICI

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

6

Yrd.Doç.Dr. Gökhan KÜRKLÜ

İnşaat Mühendisliği

Üye

7

Yrd.Doç. Dr.Aslı KARABAŞOĞLU

Jeoloji Mühendisliği

Üye

8

Arş.Grv.Neşe ÖZKAN

Biyomedikal Mühendisliği

Üye

9

Yrd. Doç. Dr. Emre AKARSLAN

Elektrik Mühendisliği

Üye

10

Arş.Grv.Dr. Duygu ERCAN ORUÇ

Gıda Mühendisliği

Üye

 

WEB SAYFASI KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

 

1

Yrd. Doç. Dr. Gür Emre GÜRAKSIN

Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Arş. Grv. Naim KARASEKRETER

Biyomedikal Müh.

Üye

3

Yrd. Doç. Dr. Rasim DOĞAN

Elektrik Müh.

Üye

4

Arş. Grv. Çiğdem AŞÇIOĞLU

Gıda Müh.

Üye

5

Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ

Harita Müh.

Üye

6

Arş. Grv. Şerife GÖKÇE

İnşaat Müh.

Üye

7

Doç. Dr. Çağlar ÖZKAYMAK

Jeoloji Müh.

Üye

8

Arş. Grv. Dr. Deniz AKIN ŞAHBAZ

Kimya Müh.

Üye

9

Yrd. Doç. Dr. Ali Ekrem ARITAN

Maden Müh

Üye

10

Yrd. Doç. Dr. Ziya Özgür YAZICI

Malzeme Bilimi ve Müh.

Üye

 

Hızlı Erişim

Akü Medya