10 Şubat 2020 Kanal 3

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet YILDIZ ile İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.  Dr. Hüseyin AKBULUT ve Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Tamer BAYBURA Kanal 3 ekranlarında yayınlanan Üniversite Saati Programına katılarak fakültemiz ve bölümlerimizi tanıtmışlardır.

Programa ulaşmak için tıklayınız…


27 Ocak 2020 Kanal 3

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet YILDIZ ile Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Uçman ERGÜN, Elektirik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih HOCAOĞLU ve Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan ŞEVİK Kanal 3 ekranlarında yayınlanan Üniversite Saati Programına katılarak fakültemiz ve bölümlerimizi tanıtmışlardır.

Programa ulaşmak için tıklayınız…


20 Ocak 2020 Gün FM

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde 20/01/2020 saat 16:00’da canlı olarak düzenlenen Kampüs programına Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Görhan konuk olarak katılmıştır.

Programa ulaşmak için tıklayınız…


26 Aralık 2019 Türkeli Gazetesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesinde görevli 50 ye yakın öğretim görevlisi ile Artuk Aviation ve Savunma Sanayi Tic. Ltd. Şti. Firması yetkilileri arasında iş birliği çalışmaları başladı. Seminerde ilimizde uçak parçası üretimi yapacak olan Artuk Aviaition yetkilileri seminere katılan akademisyenlere şirket faaliyetleri ve alınan patentleri hakkında bilgiler vererek Üniversite ve sanayi işbirliği adına atılacak adımlar üzerinde duruldu.

Haber Detayı için tıklayınız…


27 Eylül 2019 Kocatepe Gazetesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi birinci sınıf öğrencilerine düzenlenen “Pilav Günü ve Ağaç Dikme” etkinliğinde öğrenciler hem ağaç dikti hem de pilav yedi.

Haber Detayı için tıklayınız…


25 Şubat 2019 Kanal 3 Üniversite Saati

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldız, Kanal 3 ekranlarında yayınlanan üniversite saati programına konuk olarak fakültemizi tanıttı.

Kanal 3 Üniversite Saati Programı için tıklayınız…


07 Kasım 2018   Habertürk

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İnşaat Mühendisliği Kulübünden 15 öğrenci, “Unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunları canlanıyor” isimli sosyal sorumluk projesi kapsamında, İhsaniye ilçesine bağlı Beyköy İlkokulunun minik öğrencileriyle bir araya geldi.

Detay için tıklayınız…

A Haber Haberi için tıklayınız…


28 Mart 2018 Afyon Anahaber

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldız, fakültenin her bölümünde uluslararası normlara uygun eğitimler vermek ve toplum refahını daha da yükseltmek için çalıştıklarını söyledi.

Detay için tıklayınız…

Karahisar TV Haberi için tıklayınız…


26 Ocak 2018, Cuma 2569 kez görüntülendi