Ortak Dersler Programı

EK-1 ORTAK DERSLER DERS PROGRAMI (N.Ö.)

Ders Aynı Saatte

Açılacak Şube

Öğretim Elemanı Bölüm Sınıflar Dersin Günü ve Saati
Kimya (2+1)

A Grupları

 

 

A1 Prof.Dr. Meltem DİLEK Elektrik, Biomedikal 103 Perşembe –

13:00-15:50

A2 Doç. Dr. Levent ÖZCAN 104
A3 Doç. Dr. Cemal ÇİFCİ 108
A4 Dr.Öğr. Üyesi Ahmet HELVACI 111
Genel Kimya I (3+1)

A Grupları

 

A1 Prof.Dr. Meltem DİLEK Jeoloji (alttan), Maden,

Malzeme (alttan),

Gıda, Gıda İ.Ö. alttan, Kimya

105 Salı –

14:00-15:50

Perşembe –

09:30-11:20

A2 Doç. Dr. Cemal ÇİFCİ 108
A3 Dr.Öğr. Üyesi Ahmet HELVACI 107
Matematik I (3+1)

A Grupları

 

 

A1 Doç. Dr. Nilgün SÖNMEZ Elektrik, Biomedikal,

Harita

106 Çarşamba-

08:30-12:20

A2 Doç. Dr. Erdinç DÜNDAR 107
A3 Dr. Öğr. Üyesi Uğur ULUSU 108
A4 Dr. Esra GÜLLE 111
Matematik I (3+1)

B Grupları

 

B1 Doç. Dr. Nilgün SÖNMEZ Jeoloji (alttan), Maden,

Gıda, Malzeme (alttan),

Kimya

207 Perşembe-

13:00-16:50

B2 Doç. Dr. Erdinç DÜNDAR 212
B3 Dr. Öğr. Üyesi Uğur ULUSU 302
Yabancı Dil I (3+0)

A Grupları

 

A1 Öğr. Grv. Bircan ERGÜN Elektrik, Biomedikal,

Harita

305 Pazartesi-

13:00-15:50

A2 Öğr. Grv. M. Ömer İNCEELGİL 203
A3 Öğr. Grv. İlkin ÖZKAL 307
Yabancı Dil I (3+0)

B Grupları

B1 Öğr. Grv. Bircan ERGÜN Jeoloji (alttan), Maden,

Malzeme (alttan), Kimya,

Gıda

304 Çarşamba-

08:30-11:20

B2 Öğr. Grv. M. Ömer İNCEELGİL 302
Fizik I (2+1)

A Grupları

 

A1 Doç. Dr. Zehra Nur ÖZER Elektrik, Harita 204 Salı-

14:00-16:50

A2 Dr. Öğr. Üyesi Vildan ÖZKAN BİLİCİ 206
A3 Dr. Öğr. Üyesi Bekir ORUNCAK 207
Fizik I (2+1)

B Grupları

B1 Doç. Dr. Zehra Nur ÖZER Jeoloji (alttan),

Malzeme (alttan),

Gıda, Maden

302 Pazartesi-

13:00-15:50

B2 Dr. Öğr. Üyesi Vildan ÖZKAN BİLİCİ 212
B3 Dr. Öğr. Üyesi Bekir ORUNCAK 311
Fizik I (2+1)

C Grupları

C1 Doç. Dr. Zehra Nur ÖZER Biomedikal, Kimya 106 Cuma-

09:30-12:20

C2 Dr. Öğr. Üyesi Vildan ÖZKAN BİLİCİ 107
Diferansiyel Denklemler (2+1)

A Grupları

 

 

 

 

A1 Doç. Dr. Umut Mutlu ÖZKAN Elektrik, Biomedikal,

Jeoloji, Kimya,

Malzeme (alttan), Gıda

302 Salı-

09:30-12:20

A2 Doç. Dr. Hasan ÖĞÜNMEZ 204
A3 Doç. Dr. Oğuzhan DEMİREL 304
A4 Doç. Dr. Sermin ÖZTÜRK 207
A5 Doç. Dr. Mehmet Eyüp KİRİŞ 208
A6 Dr. Öğr. Üyesi Fatma KAYNARCA 210
Diferansiyel Denklemler (2+1)

B Grupları

 

 

B1 Doç. Dr. Umut Mutlu ÖZKAN Harita, İnşaat, Maden 204 Pazartesi –

13:00-15:50

B2 Doç. Dr. Hasan ÖĞÜNMEZ 206
B3 Doç. Dr. Sermin ÖZTÜRK 207
B4 Doç. Dr. Mehmet Eyüp KİRİŞ 208

 

EK-1 ORTAK DERSLER DERS PROGRAMI (İ.Ö.)

Ders Aynı Saatte

Açılacak Şube

Öğretim Elemanı Bölüm Sınıflar Dersin Günü ve Saati
Kimya (2+1)

A Grupları

A1 Doç. Dr. Levent ÖZCAN Biomedikal 105 Perşembe –

17:00-19:50

A2 Dr.Öğr. Üyesi Ahmet HELVACI 106
Matematik I (3+1)

A Grupları

 

A1 Doç. Dr. Nilgün SÖNMEZ Biomedikal, Harita,

Gıda (alttan)

106 Çarşamba-

17:00-20:50

A2 Doç. Dr. Erdinç DÜNDAR 107
A3 Dr. Öğr. Üyesi Uğur ULUSU 108
Yabancı Dil I (3+0)

A Grupları

 

A1 Öğr. Grv. Bircan ERGÜN Gıda (alttan),

Biomedikal,

Harita

305 Pazartesi-

19:00-21:50

A2 Öğr. Grv. M. Ömer İNCEELGİL 306
A3 Öğr. Grv. İlkin ÖZKAL 307
Fizik I (2+1)

A Grupları

 

A1 Doç. Dr. Zehra Nur ÖZER Gıda (alttan), Harita 106 Salı-

17:00-19:50

A2 Dr. Öğr. Üyesi Vildan ÖZKAN BİLİCİ 107
A3 Dr. Öğr. Üyesi Bekir ORUNCAK 108
Fizik I (2+1)

B Grupları

B1 Doç. Dr. Zehra Nur ÖZER Biomedikal 108 Pazartesi-

16:00-18:50

B2 Dr. Öğr. Üyesi Vildan ÖZKAN BİLİCİ 107
Diferansiyel Denklemler (2+1)

A Grupları

 

 

 

A1 Doç. Dr. Umut Mutlu ÖZKAN Harita, İnşaat,

Biomedikal, Gıda (alttan)

202 Pazartesi-

17:00-19:50

A2 Doç. Dr. Hasan ÖĞÜNMEZ 204
A3 Doç. Dr. Oğuzhan DEMİREL 206
A4 Doç. Dr. Sermin ÖZTÜRK 207
A5 Doç. Dr. Mehmet Eyüp KİRİŞ 208

 

Hızlı Erişim

Akü Medya