MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN KOMİSYONLAR

BURS KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Doç. Dr. İ. Celal ENGİN Maden Mühendisliği Başkan
2 Doç. Dr. Aytekin HİTİT Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Üye
3 Dr. Öğr. Üyesi. Ahmet Raif BOĞA İnşaat Mühendisliği Üye
4 Dr. Öğr. Üyesi Bilge AKDENİZ Gıda Mühendisliği Üye
5 Doç. Dr. Uğur FİDAN Biyomedikal Mühendisliği Üye

ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1     Başkan
2 Doç. Dr. Serkan ELÇİN Kimya Mühendisliği Üye
3 Doç. Dr. A. Ekrem ARITAN Maden Mühendisliği Üye
4 Öğr. Grv. Dr. Pelin SERTYEŞİLIŞIK İnşaat Mühendisliği Üye
5 Arş. Grv. Dr. Çiğdem AŞÇIOĞLU Gıda Mühendisliği Üye

SPOR KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Doç. Dr. İbrahim TİRYAKİOĞLU Harita Mühendisliği Başkan
2 Dr. Öğretim Üyesi Veli BAŞARAN İnşaat Mühendisliği Üye
3 Dr. Öğretim Üyesi Gökhan AKARCA Gıda Mühendisliği Üye
4 Arş. Grv. Burak ARSEVEN Elektrik Mühendisliği Üye
5 Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ Harita Mühendisliği Üye
6 Arş. Grv. Sami Serkan İŞOĞLU Jeoloji Mühendisliği Üye

STAJ KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Doç. Dr. Gökhan GÖRHAN Dekan Yardımcısı Başkan
2 Dr. Öğretim Üyesi Gökhan AKARCA Gıda Mühendisliği Üye
3 Prof. Dr. İbrahim TİRYAKİOĞLU Harita Mühendisliği Üye
4 Prof. Dr. Taner KAVAS Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Üye
5 Dr. Öğretim Üyesi Murat HİÇYILMAZ İnşaat Mühendisliği Üye
6 Doç. Dr. Ahmet YÖNETKEN Elektrik Mühendisliği Üye
7 Doç. Dr. Erkan ÖZKAN Maden Mühendisliği Üye
8 Dr. Öğretim Üyesi Burak TÜRKER Biyomedikal Mühendisliği Üye
9 Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan ALAGÖZ Kimya Mühendisliği Üye
10 Dr. Öğretim Üyesi Aslı KARABAŞOĞLU Jeoloji Mühendisliği Üye
11 Dr. Öğr. Üyesi Naim KARASEKRETER Bilgisayar Mühendisliği Üye

WEB SAYFASI KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Dr. Öğretim Üyesi Gür Emre GÜRAKSIN Dekan Yardımcısı Başkan
2 Arş. Grv. Ahmet Fatih YURAN Biyomedikal Müh. Üye
3  Arş. Grv. Enes YILDIZ Elektrik Müh. Üye
4 Arş. Grv. Dr. Çiğdem AŞÇIOĞLU Gıda Müh. Üye
5 Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ Harita Müh. Üye
6 Arş. Grv. Saliha ÇİFCİ İnşaat Müh. Üye
7 Arş. Grv. Sami Serkan İŞOĞLU Jeoloji Müh. Üye
8 Arş. Grv. Dr. Nazan YILMAZ Kimya Müh. Üye
9 Arş. Grv. Mustafa GÜRSOY Maden Müh Üye
10 Arş. Grv. Recep KURTULUŞ Malzeme Bilimi ve Müh. Üye
11 Arş. Grv. Ali Kemal AY Bilgisayar Mühendisliği Üye

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİRİM KALİTE VE RİSK SORUMLUSU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Doç. Dr. Gökhan GÖRHAN Dekan Yardımcısı Başkan
2 Dr. Öğretim Üyesi Veli BAŞARAN İnşaat Mühendisliği Üye
3 Doç. Dr. Mustafa YILMAZ Harita Mühendisliği Üye
4 Doç. Dr. Ziya Özgür YAZICI Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Üye
5 Dr. Öğretim Üyesi Oğuzhan ALAGÖZ Kimya Mühendisliği Üye
6 Dr. Öğretim Üyesi Zehra Ebru SAYIN Maden Mühendisliği Üye
7  Doç. Dr. Metin BAĞCI Jeoloji Mühendisliği Üye
8 Dr. Öğretim Üyesi Sadık KAĞA Biyomedikal Mühendisliği Üye
9 Dr. Öğretim Üyesi Rasim DOĞAN Elektrik Mühendisliği Üye
10 Dr. Öğretim Üyesi Senem GÜNER Gıda Mühendisliği Üye
11 Dr. Öğr. Üyesi Özkan ASLAN Bilgisayar Mühendisliği Üye

 

 

FAKÜLTE TANITIM KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Dr. Öğr. Üyesi Gür Emre GÜRAKSIN Dekan Yardımcısı Başkan
2 Arş. Grv. Ali Kemal AY Bilgisayar Mühendisliği Üye
3 Arş. Grv. Ahmet Fatih YURAN Biyomedikal Mühendisliği Üye
4 Arş. Grv. Burak ARSEVENFatih SERTTAŞ Elektrik Mühendisliği Üye
5 Arş. Grv. Mehmet KILINÇ Gıda Mühendisliği Üye
6 Arş. Grv. Ömer Gökberk NARİN Harita Mühendisliği Üye
7 Dr. Öğr. Üyesi Murat KİLİT İnşaat Mühendisliği Üye
8 Arş. Grv. Sami Serkan İŞOĞLU Jeoloji Mühendisliği Üye
9 Arş. Grv. Demrenur ÖZÇATAL Kimya Mühendisliği Üye
10 Prof. Dr. Bahri ERSOY Maden Mühendisliği Üye
11 Arş. Grv. Burcu KALYONCUOĞLU Malzeme Bilimi ve Mühendisliği  

 

FAKÜLTE MÜDEK KOMİSYONU

Sıra Adı Soyadı Bölümü  
1 Doç.Dr.  Gökhan GÖRHAN Dekan Yardımcısı Başkan
2 Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Haşim YURTTAKAL Bilgisayar Mühendisliği Üye
3 Dr. Öğretim Üyesi Burak TÜRKER Biyomedikal Mühendisliği Üye
4 Öğr. Grv. Dr. Celal Onur GÖKÇE Elektrik Mühendisliği Üye
5 Dr. Öğretim Üyesi Senem GÜNER Gıda Mühendisliği Üye
6 Doç. Dr. Mustafa YALÇIN Harita Mühendisliği Üye
7 Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Raif BOĞA İnşaat Mühendisliği Üye
8 Dr. Öğretim Üyesi Tülay ALTAY Jeoloji Mühendisliği Üye
9 Arş. Grv. Dr. Nazan YILMAZ Kimya Mühendisliği Üye
10 Doç. Dr. Muhammed Fatih CAN Maden Mühendisliği Üye
11 Doç. Dr. C. Betül EMRULLAHOĞLU ABİ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Üye
       

 

 

 

 

 

 

16 Kasım 2015, Pazartesi 2999 kez görüntülendi