Fakülte Komisyonları

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN KOMİSYONLAR

BURS KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Doç. Dr. İ. Celal ENGİN Maden Mühendisliği

Başkan

2

Doç. Dr. Aytekin HİTİT Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

3

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Raif BOĞA İnşaat Mühendisliği

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi Bilge AKDENİZ Gıda Mühendisliği

Üye

5

Dr. Öğr. Üyesi Gür Emre GÜRAKSIN Biyomedikal Mühendisliği

Üye

ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Dr. Öğr. Üyesi Arzu YAKAR Kimya Mühendisliği

Başkan

2

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet HELVACI Kimya Mühendisliği

Üye

3

Dr. Öğr. Üyesi A. Ekrem ARITAN Maden Mühendisliği

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi Gökhan KÜRKLÜ İnşaat Mühendisliği

Üye

5

Arş. Grv. Çiğdem AŞÇIOĞLU Gıda Mühendisliği

Üye

SPOR KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Doç. Dr. İbrahim TİRYAKİOĞLU Harita Mühendisliği

Başkan

2

Dr. Öğr. Üyesi Veli BAŞARAN İnşaat Mühendisliği

Üye

3

Dr. Öğr. Üyesi Gökhan AKARCA Gıda Mühendisliği

Üye

4

Arş. Grv. Burak ARSEVEN Elektrik Mühendisliği

Üye

5

Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ Harita Mühendisliği

Üye

STAJ KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Doç. Dr. Gökhan GÖRHAN Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Dr. Öğr. Üyesi Gökhan AKARCA Gıda Mühendisliği

Üye

3

Doç. Dr. Mustafa YILMAZ Harita Mühendisliği

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi Süleyman AKPINAR Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

5

Dr. Öğr. Üyesi Murat KİLİT İnşaat Mühendisliği

Üye

6

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet YÖNETKEN Elektrik Mühendisliği

Üye

7

Dr. Öğr. Üyesi Z. Ebru SAYIN Maden Mühendisliği

Üye

8

Dr. Öğr. Üyesi Uğur FİDAN Biyomedikal Mühendisliği

Üye

9

Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan ALAGÖZ Kimya Mühendisliği

Üye

10

Dr. Öğr. Üyesi Metin BAĞCI Jeoloji Mühendisliği

Üye

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ AKREDİTASYON KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Dr. Öğr. Üyesi Gür Emre GÜRAKSIN Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Doç. Dr. İbrahim YILMAZ Harita Mühendisliği

Üye

3

Doç. Dr. Cemal ÇİFCİ Kimya Mühendisliği

Üye

4

Doç. Dr. İrfan Celal ENGİN Maden Mühendisliği

Üye

5

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Özgür YAZICI Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Üye

6

Dr. Öğr. Üyesi Gökhan KÜRKLÜ İnşaat Mühendisliği

Üye

7

Dr. Öğr. Üyesi Aslı KARABAŞOĞLU Jeoloji Mühendisliği

Üye

8

Arş.Grv.Neşe ÖZKAN Biyomedikal Mühendisliği

Üye

9

Dr. Öğr. Üyesi Emre AKARSLAN Elektrik Mühendisliği

Üye

10

Arş.Grv.Dr. Duygu ERCAN ORUÇ Gıda Mühendisliği

Üye

 

WEB SAYFASI KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Dr. Öğr. Üyesi Gür Emre GÜRAKSIN Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Arş. Grv. Naim KARASEKRETER Biyomedikal Müh.

Üye

3

Dr. Öğr. Üyesi Rasim DOĞAN Elektrik Müh.

Üye

4

Arş. Grv. Çiğdem AŞÇIOĞLU Gıda Müh.

Üye

5

Arş. Grv. Abdulgafur ÇAPADİŞ Harita Müh.

Üye

6

Arş. Grv. Şerife GÖKÇE İnşaat Müh.

Üye

7

Doç. Dr. Çağlar ÖZKAYMAK Jeoloji Müh.

Üye

8

Arş. Grv. Dr. Deniz AKIN ŞAHBAZ Kimya Müh.

Üye

9

Dr. Öğr. Üyesi Ali Ekrem ARITAN Maden Müh

Üye

10

Dr. Öğr. Üyesi Ziya Özgür YAZICI Malzeme Bilimi ve Müh.

Üye

ALT BİRİM KALİTE ve RİSK ELÇİLERİ KOMİSYONU

Sıra

Adı Soyadı

Bölümü

1

Doç. Dr. Gökhan GÖRHAN Dekan Yardımcısı

Başkan

2

Prof.Dr. Tayfun UYGUNOĞLU İnşaat Müh.

Üye

3

Doç. Dr. Mustafa YILMAZ HairtaMüh.

Üye

4

Doç. Dr. Aytekin HİTİT Malzeme Bilimi ve Müh.

Üye

5

Dr. Öğr. Üyesi Derya Yeşim HOPA Kimya Müh.

Üye

6

Dr. Öğr. Üyesi Erkan ÖZKAN Maden Müh.

Üye

7

Dr. Öğr. Üyesi Metin BAĞCI Jeoloji Müh.

Üye

8

Dr. Öğr. Üyesi Uğur FİDAN Biyomedikal Müh.

Üye

9

Dr. Öğr. Üyesi Said Mahmut ÇINAR Elektrik Müh

Üye

10

Dr. Öğr. Üyesi Gökhan AKARCA Gıda Müh.

Üye

 

Hızlı Erişim

Akü Medya